Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

systematyczne oszczędzanie

Oszczędzanie mimochodem

Dodano: 26.07.2016

Zmieniając codzienne nawyki i zwyczaje zakupowe, można wygospodarować co miesiąc pewną sumę pieniędzy, która odkładana regularnie pozwoli zgromadzić kapitał na realizację przyszłych celów. Jak zostać mistrzem oszczędzania „przy okazji”?

Sztuka oszczędzania

Dodano: 21.10.2013

Październik to tradycyjnie miesiąc oszczędzania, ale nawyk odkładania pieniędzy powinien nam towarzyszyć przez całe życie, a nie 30 dni w roku. Niestety, pod względem systematycznego inwestowania i zapobiegliwości finansowej Polacy wypadają blado na tle Europy.

Strategia szyta na miarę

Dodano: 06.03.2013

Jako najstarsze towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce Pioneer Pekao TFI S.A. oferuje swoim klientom liczne możliwości inwestowania własnych pieniędzy. Blisko czterdzieści funduszy i subfunduszy oraz nowoczesne programy inwestycyjne i oszczędnościowe pozwalają optymalnie dopasować portfel inwestycyjny do potrzeb każdego klienta.

Instrumenty wspierające regularne oszczędzanie

Dodano: 31.08.2012

Z badania przeprowadzonego w 2011 roku przez Fundację Kronenberga wynika, że aż 35% Polaków oszczędza, odkładając pieniądze na rachunku bieżącym[1]. To jedna z najbardziej nieefektywnych metod gromadzenia kapitału.

Jak uzbierać 100 tys. złotych?

Dodano: 30.08.2012

Zaoszczędzenie stosunkowo niewielkich kwot, np. kilku, kilkunastu tysięcy na remont mieszkania, nie musi być zadaniem trudnym, zwłaszcza jeśli możemy ten proces rozłożyć na dłuższy okres czasu. Załóżmy jednak, że chcemy zgromadzić większą kwotę i osiągnąć magiczny pułap 100 tys. zł. Ile musimy odkładać i przez jaki okres czasu, aby osiągnąć ten cel?

Oszczędzanie czy kredyt?

Dodano: 17.08.2012

Odkładając niewielkie kwoty, możemy z czasem zgromadzić większy kapitał, który daje poczucie komfortu. Jesteśmy spokojniejsi wiedząc, że mamy z czego sfinansować nieprzewidziane wydatki, jak awaria samochodu czy nawet cieknący dach.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl