Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

programy inwestycyjne

Koszyk wielu możliwości

Dodano: 01.04.2016

Program Super Basket dzięki mechanizmowi rozłożenia inwestycji na etapy, sprzyja zbudowaniu optymalnego portfela funduszy, także w czasach podwyższonej zmienności na rynkach finansowych. W 2015 roku Program został wzbogacony o dwa nowe Portfele: Portfel Strategii Globalnej i Portfel Zrównoważony Azjatycki, dzięki czemu daje jeszcze więcej możliwości realizacji zróżnicowanych strategii inwestycyjnych.

Strategia szyta na miarę

Dodano: 06.03.2013

Jako najstarsze towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce Pioneer Pekao TFI S.A. oferuje swoim klientom liczne możliwości inwestowania własnych pieniędzy. Blisko czterdzieści funduszy i subfunduszy oraz nowoczesne programy inwestycyjne i oszczędnościowe pozwalają optymalnie dopasować portfel inwestycyjny do potrzeb każdego klienta.

Obligacja niejedno ma imię

Dodano: 25.07.2012

Obligacje, dotąd uznawane za jeden z najbezpieczniejszych instrumentów finansowych, ostatnio w obliczu kryzysu zadłużenia wielu krajów strefy euro przestały być jako takie postrzegane. Czy słusznie? Czy warto nadal w nie inwestować?

Jak zabezpieczyć sobie bardziej dostatnie życie na emeryturze?

Dodano: 13.07.2012

Wiele osób słusznie obawia się, że państwowa emerytura może nie zapewnić im godziwego życia na stare lata. Ekonomiści prognozują, że nie wyniesie ona więcej niż 30–40% ostatniej pensji. Co zatem zrobić, aby ustrzec się przed niedostatkiem po zakończeniu pracy zawodowej?

Jaki fundusz zabezpieczy przyszłość dziecka?

Dodano: 25.04.2012

Najlepszym prezentem, jaki rodzice mogą sprawić dzieciom, jest zadbanie o ich bezpieczną przyszłość finansową poprzez systematyczne oszczędzanie.

Pomysł na prezent: pewny start w dorosłość

Dodano: 23.04.2012

W czasach gdy ludzie toną w niepotrzebnych gadżetach i przy każdej okazji są zasypywani kolejnymi krawatami i bombonierkami, wymyślenie oryginalnego podarunku bywa trudne. Rozwiązaniem jest sięgnięcie po coś z zupełnie innej półki i sprawienie bliskiej osobie prezentu… finansowego.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl