Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

planowanie inwestycji

Inwestycje za oceanem

Dodano: 07.04.2015

Stany Zjednoczone kolejny raz zadziwiają świat silnymi fundamentami i dobrymi perspektywami wzrostu. Warto więc uzupełnić długoterminowy portfel inwestycji o nowy subfundusz, który elastycznie, adekwatnie do aktualnej koniunktury, lokuje środki za pośrednictwem funduszy zagranicznych w wybrane amerykańskie akcje i obligacje.

Dobry plan to połowa sukcesu

Dodano: 31.12.2014

Świadome, systematyczne oszczędzanie otwiera drogę do osiągnięcia celów, nawet tych, które dziś wydają się nierealne. Najważniejsze to wiedzieć, po co inwestujemy. Jasno określony cel pomaga wytrwać w oszczędzaniu, a jednocześnie – poprzez zdefiniowanie horyzontu inwestycji – ułatwia wybór optymalnej strategii.

Plan (nie tylko) na nowy rok

Dodano: 07.01.2014

Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj, będziesz miał dwa razy więcej czasu… i pieniędzy. Ta dewiza w przypadku oszczędzania nabiera szczególnego znaczenia. Nawet drobne kwoty odkładane regularnie w dłuższym terminie pozwalają zrealizować ważne cele, sfinansować studia dziecka czy zabezpieczyć emeryturę.

Unikalne planowanie inwestycji

Dodano: 20.03.2011

Wszyscy mamy marzenia, które szczególnie chcielibyśmy spełnić, jednak nie mamy pewności czy będzie nas stać na ich realizację. W Banku Pekao SA pomożemy w opracowaniu Państwa osobistego planu finansowego.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl