Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

O nas

Powrót »

Mamy przyjemność i zaszczyt gościć Państwa na wyjątkowej stronie, będącej interaktywnym rozszerzeniem magazynu Uczestników funduszy inwestycyjnych Pekao, mającego wśród naszych Klientów wierne grono zwolenników. Internetowa wersja to odpowiedź właśnie na ich oczekiwania - Klienci poszukują dodatkowych informacji na temat naszych produktów, chcą wiedzieć więcej, co dzieje się na rynkach finansowych i jak te wydarzenia przełożą się na stan ich inwestycji. Chcą też móc korzystać z interaktywnych narzędzi ułatwiających podjęcie właściwych decyzji inwestycyjnych.

To miejsce powstało z myślą o Was, naszych Klientach. Liczymy, że będziecie aktywnie wspierać nas przy tworzeniu portalu, zgłaszając uwagi, komentarze, propozycje tekstów. 

Magazyn jest przeznaczony dla obecnych i przyszłych Klientów Pekao TFI S.A., najstarszego towarzystwa funduszy inwestycyjnych w Polsce. Od ponad 25 lat wspieramy Polaków w inwestycjach służących realizacji ich planów i marzeń.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji znajdą Państwo:

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl