Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao
Jesteś w: Mój portfel

Raz a dobrze czy na raty?

Dodano: 14.08.2012

Jak zdobyć 100 tys. zł? Czy szczęście w grach losowych to jedyna możliwość zdobycia większego kapitału? Jednorazowa wygrana byłaby zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem, ale jest bardzo mało realna. Czy istnieje pewny sposób na zdobycie dużych pieniędzy?

Alternatywa dla IKE i IKZE

Dodano: 17.07.2012

Perspektywa oszczędzania przez kilkadziesiąt lat wiele osób odstrasza. Często na regularne odkładanie pieniędzy nie można sobie pozwolić, zwłaszcza na początku kariery zawodowej, kiedy na spłatę czeka kredyt, musimy utrzymać rodzinę i małe dzieci. Wówczas konieczność poniesienia 100–200 zł comiesięcznej wpłaty wydaje się ciężarem ponad siły. Czy to oznacza, że szansa na godziwą emeryturę przepada?

Jak zabezpieczyć sobie bardziej dostatnie życie na emeryturze?

Dodano: 13.07.2012

Wiele osób słusznie obawia się, że państwowa emerytura może nie zapewnić im godziwego życia na stare lata. Ekonomiści prognozują, że nie wyniesie ona więcej niż 30–40% ostatniej pensji. Co zatem zrobić, aby ustrzec się przed niedostatkiem po zakończeniu pracy zawodowej?

Co z tą emeryturą?

Dodano: 13.07.2012

Debata na temat reformy emerytalnej rozpalała niemal wszystkich Polaków. Nic dziwnego. Skutki podjętych dziś decyzji odczują właściwie wszyscy. O ile dłużej będziemy musieli pracować? Jak wysokie będą nasze emerytury w przyszłości? Jak możemy zabezpieczyć sobie komfortowe życie, kiedy skończymy pracować zawodowo?

Fundusze pieniężne. Płynność i bezpieczeństwo

Dodano: 28.06.2012

Awersja inwestorów do ryzyka sprawiła, że miniony rok należał do funduszy pieniężnych. Ta popularność jest uzasadniona – fundusze pieniężne nie tylko chronią kapitał przed inflacją, ale mają też kilka innych atutów niedostępnych na przykład dla lokat.

Zakup jednostek na raty

Dodano: 30.04.2012

Oferta funduszy inwestycyjnych zmienia się razem z coraz bardziej zróżnicowanymi oczekiwaniami inwestorów. Duży potencjał zysków nie musi oznaczać przeznaczania jednorazowo dużych sum na inwestycje o podwyższonym ryzyku.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl