Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao
Jesteś w: Mój portfel

Globalne akcje w akcji

Dodano: 21.04.2017

Scenariusz postępującego ożywienia globalnej gospodarki to szansa dla inwestorów, którzy stawiają na zaangażowanie w akcje, ale mają świadomość tego, że zmienność rynków powinna skłaniać do silnej dywersyfikacji geograficznej. Na tę potrzebę odpowiada nowy subfundusz Pioneer Strategii Globalnej – dynamiczny, wchodzący w skład funduszu parasolowego Pioneer Strategie Funduszowe SFIO.

Przystań dla inwestycji

Dodano: 09.11.2016

Subfundusz Pioneer Pieniężny Plus może stanowić atrakcyjną propozycję dla inwestorów poszukujących źródeł dochodu, które byłyby konkurencyjne wobec depozytów bankowych, przy umiarkowanie niskim poziomie ryzyka oraz niewielkich wahaniach wartości jednostki uczestnictwa.

Emerytalny duet

Dodano: 03.11.2016

IKE i IKZE nie tylko brzmią podobnie, lecz także – co najważniejsze – odgrywają podobną rolę: efektywnie pomagają w długoterminowym budowaniu kapitału. To, co je różni, to zastosowane preferencje podatkowe. Warto poznać oba rozwiązania, tym bardziej że możemy skorzystać z nich jednocześnie, zwiększając szansę na godziwą emeryturę.

Skomponuj swój własny portfel IKZE

Dodano: 19.07.2016

Portfel indywidualny w Programie IKZE to nowe rozwiązanie dla osób, które planują oszczędzać na emeryturę, chcąc przy tym samodzielnie kształtować skład swojego portfela. Dostęp do kilkudziesięciu funduszy/subfunduszy pozwala realizować różnorodne strategie inwestycyjne.

Najlepsza inwestycja w przyszłość dziecka

Dodano: 13.07.2016

Rządowy program „Rodzina 500 plus” jest szansą na to, by zwiększyć skłonność rodzin, które uzyskały dodatkowe świadczenia, do systematycznego, długoterminowego oszczędzania. Inwestując choć część otrzymanych środków – na przykład za pośrednictwem Programu Moja Perspektywa – już teraz możemy  się zatroszczyć o lepsze widoki na przyszłość dla naszych dzieci.

Koszyk wielu możliwości

Dodano: 01.04.2016

Program Super Basket dzięki mechanizmowi rozłożenia inwestycji na etapy, sprzyja zbudowaniu optymalnego portfela funduszy, także w czasach podwyższonej zmienności na rynkach finansowych. W 2015 roku Program został wzbogacony o dwa nowe Portfele: Portfel Strategii Globalnej i Portfel Zrównoważony Azjatycki, dzięki czemu daje jeszcze więcej możliwości realizacji zróżnicowanych strategii inwestycyjnych.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl