Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

inwestycje długoterminowe

Zakup jednostek na raty

Dodano: 30.04.2012

Oferta funduszy inwestycyjnych zmienia się razem z coraz bardziej zróżnicowanymi oczekiwaniami inwestorów. Duży potencjał zysków nie musi oznaczać przeznaczania jednorazowo dużych sum na inwestycje o podwyższonym ryzyku.

Skład portfela a faza inwestycji

Dodano: 30.04.2012

Jak planować długoterminowe inwestycje? Kiedy inwestować w fundusze akcji, a kiedy w fundusze rynku pieniężnego czy obligacji? To pytania, które zadaje sobie wielu inwestorów. Z pomocą przychodzą nowoczesne programy inwestycyjne oferujące rozwiązania, które elastycznie łączą możliwość budowania kapitału z potrzebą jego ochrony.

Prezent finansowy: fundusz inwestycyjny

Dodano: 23.04.2012

Zabezpieczenie przyszłości finansowej, pomoc w realizacji planów i marzeń to o wiele lepsze pomysły na prezent urodzinowy niż kolejny niepotrzebny gadżet.

Jak utrwalić wzrost gospodarczy po mistrzostwach?

Dodano: 20.04.2012

Organizacja wielkiej imprezy sportowej nie musi zawsze zakończyć się sukcesem. O ile faza „przed imprezą” jest z zasady korzystna dla gospodarki z racji samych inwestycji, faza „po imprezie” wymaga zagospodarowania i ciągłego wykorzystania stworzonej infrastruktury.

W co inwestować w 2011 roku?

Dodano: 18.03.2011

Wydarzenia ostatnich kilkunastu lat na naszym rynku akcji podsuwają mocny argument za tym, by poważnie potraktować stare, sprawdzone, zdroworozsądkowe zasady długoterminowego inwestowania. Bo strategia się po prostu opłaca!

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl