Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

inwestowanie

Przystań dla inwestycji

Dodano: 09.11.2016

Subfundusz Pioneer Pieniężny Plus może stanowić atrakcyjną propozycję dla inwestorów poszukujących źródeł dochodu, które byłyby konkurencyjne wobec depozytów bankowych, przy umiarkowanie niskim poziomie ryzyka oraz niewielkich wahaniach wartości jednostki uczestnictwa.

Długoterminowe oszczędzanie: nowe możliwości

Dodano: 09.07.2015

Zabezpieczeniu finansowemu przyszłości sprzyja dywersyfikacja lokowanych środkow, a także możliwość elastycznej modyfikacji strategii w miarę upływu czasu i zmiany potrzeb życiowych. Dlatego Pioneer Pekao TFI S.A. sukcesywnie wzbogaca programy długoterminowego oszczędzania o nowe subfundusze. 

Barometry koniunktury

Dodano: 22.04.2015

Od początku 2015 roku obowiązuje nowy układ indeksów giełdowych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW). Status najważniejszego wskaźnika warszawskiego parkietu odzyskał WIG20, a z giełdowych tabel zniknęły m.in. WIG50 oraz WIG250. Liczba i skład indeksów już wielokrotnie ulegały przetasowaniu, ale od 24 lat jedno się nie zmienia: ich wartość to dla inwestorów bardzo ważna informacja, ułatwiająca podejmowanie decyzji o kupnie i sprzedaży akcji.

Inwestycje za oceanem

Dodano: 07.04.2015

Stany Zjednoczone kolejny raz zadziwiają świat silnymi fundamentami i dobrymi perspektywami wzrostu. Warto więc uzupełnić długoterminowy portfel inwestycji o nowy subfundusz, który elastycznie, adekwatnie do aktualnej koniunktury, lokuje środki za pośrednictwem funduszy zagranicznych w wybrane amerykańskie akcje i obligacje.

Dobry plan to połowa sukcesu

Dodano: 31.12.2014

Świadome, systematyczne oszczędzanie otwiera drogę do osiągnięcia celów, nawet tych, które dziś wydają się nierealne. Najważniejsze to wiedzieć, po co inwestujemy. Jasno określony cel pomaga wytrwać w oszczędzaniu, a jednocześnie – poprzez zdefiniowanie horyzontu inwestycji – ułatwia wybór optymalnej strategii.

To był dobry rok dla funduszy - wywiad z Krzysztofem Lewandowskim

Dodano: 30.12.2014

W mijającym roku Polacy coraz częściej i śmielej inwestowali w fundusze. To spowodowało, że w czerwcu 2014 roku wartość aktywów netto funduszy inwestycyjnych na polskim rynku przekroczyła po raz pierwszy w historii granicę 200 mld zł.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl