Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

fundusze pieniężne

Przystań dla inwestycji

Dodano: 09.11.2016

Subfundusz Pioneer Pieniężny Plus może stanowić atrakcyjną propozycję dla inwestorów poszukujących źródeł dochodu, które byłyby konkurencyjne wobec depozytów bankowych, przy umiarkowanie niskim poziomie ryzyka oraz niewielkich wahaniach wartości jednostki uczestnictwa.

Fundusze pieniężne. Płynność i bezpieczeństwo

Dodano: 28.06.2012

Awersja inwestorów do ryzyka sprawiła, że miniony rok należał do funduszy pieniężnych. Ta popularność jest uzasadniona – fundusze pieniężne nie tylko chronią kapitał przed inflacją, ale mają też kilka innych atutów niedostępnych na przykład dla lokat.

Jak inwestować w trudnych czasach

Dodano: 09.12.2011

Najlepszą obroną jest atak – ta zasada sprawdza się nie tylko na boisku, ale i w inwestycjach. Pozwala przygotować się na każdy z możliwych scenariuszy rozwoju wydarzeń w globalnej gospodarce. A powodów do niepewności raczej nie ubędzie. Zobacz, jak przygotować swoje finanse na trudne czasy

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl