Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

fundusze obligacji

Wyższy potencjał inwestycji w obligacje. Fundusze obligacyjne

Dodano: 07.08.2012

Obligacje to bardzo atrakcyjna forma inwestowania. Oprocentowanie większości z nich kształtuje się korzystniej niż lokat bankowych. Oznacza to możliwość zarobienia na nich od kilku do kilkunastu procent w skali roku.

Alternatywa dla papierów skarbowych: obligacje komunalne i korporacyjne

Dodano: 26.07.2012

Obligacje kojarzą się głównie z papierami wartościowymi emitowanymi przez rządy poszczególnych krajów – czyli z obligacjami skarbowymi. Jednak oprócz nich istnieją również obligacje komunalne i korporacyjne.

Obligacja niejedno ma imię

Dodano: 25.07.2012

Obligacje, dotąd uznawane za jeden z najbezpieczniejszych instrumentów finansowych, ostatnio w obliczu kryzysu zadłużenia wielu krajów strefy euro przestały być jako takie postrzegane. Czy słusznie? Czy warto nadal w nie inwestować?

Skład portfela a faza inwestycji

Dodano: 30.04.2012

Jak planować długoterminowe inwestycje? Kiedy inwestować w fundusze akcji, a kiedy w fundusze rynku pieniężnego czy obligacji? To pytania, które zadaje sobie wielu inwestorów. Z pomocą przychodzą nowoczesne programy inwestycyjne oferujące rozwiązania, które elastycznie łączą możliwość budowania kapitału z potrzebą jego ochrony.

Innowacje dla wygody (i zysków)

Dodano: 27.04.2012

W branży finansowej dość rzadko zachodzą rewolucyjne zmiany. Jednak eksperci od inwestycji nieprzerwanie pracują nad tym, by tworzyć innowacyjne rozwiązania, które będą jak najlepiej dopasowane do oczekiwań klientów.

Jak inwestować? Fundusze obligacji

Dodano: 31.12.2011

Inwestycje w akcje to szansa na większe zyski, ale też konieczność liczenia się z większym ryzykiem. Znacznie bezpieczniejszy od akcji jest sektor obligacji, który – co warto wyraźnie zaznaczyć – przez ostatnie kilka lat może poszczycić się naprawdę dobrymi stopami zwrotu.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl