Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

Program Super Basket

Koszyk wielu możliwości

Dodano: 01.04.2016

Program Super Basket dzięki mechanizmowi rozłożenia inwestycji na etapy, sprzyja zbudowaniu optymalnego portfela funduszy, także w czasach podwyższonej zmienności na rynkach finansowych. W 2015 roku Program został wzbogacony o dwa nowe Portfele: Portfel Strategii Globalnej i Portfel Zrównoważony Azjatycki, dzięki czemu daje jeszcze więcej możliwości realizacji zróżnicowanych strategii inwestycyjnych.

Dobry Start

Dodano: 13.12.2011

Trafienie w optymalny moment do inwestowania wymaga nie tylko ogromnej wiedzy, ale i nieco szczęścia. Dlatego najlepszą strategią, nie tylko w niespokojnych czasach, jest uśrednianie cen zakupu jednostek. Pomaga w tym Program Super Basket.

Program Super Basket - najlepszy sposób na systematyczne inwestowanie

Dodano: 09.12.2011

Trafienie w optymalny moment do inwestowania wymaga nie tylko ogromnej wiedzy, ale i nieco szczęścia. Dlatego najlepszą strategią, nie tylko w niespokojnych czasach, jest uśrednianie cen zakupu jednostek. Pomaga w tym Program Super Basket

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl