Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

Pioneer Zmiennej Alokacji

Na dobrą i złą pogodę

Dodano: 14.03.2013

Jedyną stałą rzeczą jest zmiana. Słowa Petera Druckera, guru zarządzania, znakomicie odnoszą się również do zachowań rynków kapitałowych. Ale zmienność nie musi przekładać się na wzrost ryzyka inwestycji, można wykorzystać wahania cen tak, by gromadzić i pomnażać kapitał niezależnie od rynkowej koniunktury. Taką szansę dają fundusze zmiennej alokacji. Poznajmy bliżej najnowszy z nich – Pioneer Zmiennej Alokacji Rynku Polskiego SFIO.

Mechanizm zmiennej alokacji

Dodano: 27.04.2012

W okresach niepewności na rynkach nawet doświadczeni gracze mogą czuć się zagubieni w świecie inwestycji. Dobrym rozwiązaniem na takie czasy są fundusze wykorzystujące mechanizm zmiennej alokacji.

Fundusze z ochroną kapitału

Dodano: 08.12.2011

Zysk przy jednoczesnej ochronie kapitału? Sprzeczne z pozoru cele inwestycji godzi strategia zmiennej alokacji, która szybko zjednała sobie liczne grono zwolenników.

Rynki Wschodzące hitem pierwszego kwartału

Dodano: 31.03.2011

Wartość aktywów funduszy Pioneer na koniec marca wyniosła 17,7 mld złotych. Na czele listy najchętniej wybieranych w pierwszym kwartale b.r. funduszy znalazł się nowy fundusz - Pioneer Zmiennej Alokacji - Rynki Wschodzące SFIO.

Eike Batista - najbogatszy Brazylijczyk

Dodano: 30.03.2011

Zaczynał od handlu cennymi kruszcami, dziś jego holding EBX wiedzie prym w kilkunastu branżach, od surowców po rozrywkę. Eike Batista jest ósmym najbogatszym człowiekiem świata. Na razie, bo nie kryje, że interesuje go tylko numer jeden.

Nowy fundusz Pioneer Zmiennej Alokacji

Dodano: 21.03.2011

Z myślą o Klientach, którzy chcą lokować środki w krajach uznawanych za tzw. rynki wschodzące, a jednocześnie oczekują ochrony zainwestowanego kapitału, stworzyliśmy nowy fundusz Pioneer Zmiennej Alokacji - Rynki Wschodzące SFIO.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl