Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

Pioneer Strategii Globalnej

Globalnie na dwa sposoby

Dodano: 23.02.2016

Linia produktowa strategie globalne została rozszerzona o nowy subfundusz Pioneer Strategii Globalnej – konserwatywny. Podobnie jak wcześniejszy subfundusz Pioneer Strategii Globalnej wyróżnia się on tym, że jego aktywa lokowane są w zagraniczne fundusze inwestycyjne, także te oferowane przez inne wiodące firmy zarządzające aktywami działające w skali globalnej.

Długoterminowe oszczędzanie: nowe możliwości

Dodano: 09.07.2015

Zabezpieczeniu finansowemu przyszłości sprzyja dywersyfikacja lokowanych środkow, a także możliwość elastycznej modyfikacji strategii w miarę upływu czasu i zmiany potrzeb życiowych. Dlatego Pioneer Pekao TFI S.A. sukcesywnie wzbogaca programy długoterminowego oszczędzania o nowe subfundusze. 

Dobra perspektywa na przyszłość

Dodano: 06.07.2015

W kwietniu oferta portfeli dostępnych w ramach Programu poszerzyła się o kolejny: Portfel globalny, pozwalający inwestować docelowo w starannie dobrane instrumenty finansowe z całego świata. Środki są lokowane w subfundusze o różnym potencjale wzrostu i poziomie ryzyka dostosowanym do planowanego okresu oszczędzania.

Sztuka dobrego wyboru – Pioneer Strategii Globalnej

Dodano: 05.07.2014

W ostatnich latach znacząco wzrosła świadomość tego, że świat inwestycji nie kończy się na Warszawie, a zdywersyfikowany geograficznie portfel pozwala najlepiej wykorzystać odmienną sytuację ekonomiczną w różnych rejonach świata oraz może ograniczyć negatywny wpływ wahań koniunktury. Pioneer Strategii Globalnej odpowiada na potrzeby inwestorów, którzy szukają wygodnej i optymalnej formy lokowania środków na zróżnicowanych rynkach całego świata.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl