Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

Pioneer Stabilnego Inwestowania

Dobrze wyważona inwestycja

Dodano: 12.05.2014

Choć subfundusz Pioneer Stabilnego Inwestowania funkcjonuje od ponad półtora roku, ugruntował już pozycję jednego z najchętniej wybieranych produktów z oferty Pioneer Pekao TFI. To zasługa dobrych wyników osiąganych dzięki starannej selekcji najlepszych spółek, głównie dywidendowych oraz obligacji.

Subfundusz na medal

Dodano: 22.04.2014

W marcowym wydaniu magazynu ekonomicznego „Home&Market” oferta Pioneer Pekao TFI została nagrodzona Orderem Finansowym 2013.

Klient pyta, COK odpowiada

Dodano: 17.05.2013
  • Ile w tym roku mogę dopłacić do konta IKE oraz IKZE?
  • Chciałbym uzyskać dostęp do usługi ePioneer. Jakie dane będą potrzebne do rejestracji?
  • Chciałbym, aby moja żona została współwłaścicielem tego konta. Czy jest to możliwe?
  • Czy mogę wycofać środki z IKE przed spełnieniem warunków określonych ustawą?

Na dobrym kursie

Dodano: 26.04.2013

Obecnie akcje wydają się być dobrą alternatywą dla obligacji. Taki trend prawdopodobnie utrzyma się w kolejnych latach. Dlatego warto pomyśleć o funduszach, które przynajmniej część portfela inwestują na rynku akcji. Takim rozwiązaniem może być subfundusz Pioneer Stabilnego Inwestowania, którego strategia inwestycyjna odpowiada nie tylko na oczekiwania inwestorów poszukujących produktów o umiarkowanym ryzyku, ale także dobrze wpisuje się w obecną sytuację rynkową – uważają Adam Jenkins i Michał Stawicki z Pioneer Pekao Investment Management S.A.

Solidne fundamenty

Dodano: 15.04.2013

Subfundusz Pioneer Stabilnego Inwestowania może zainteresować inwestorów, którzy poszukują rozwiązań o umiarkowanym ryzyku, ale chcą jednocześnie w okresie dobrej koniunktury partycypować we wzrostach rynków akcji.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl