Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

Peter Bodis

Zarządzanie aktywami bezpośrednio w Pioneer Pekao TFI

słowa kluczowe: IKE, Pekao TFI, Peter Bodis, IKZE
Dodano: 08.11.2016

Od 1 października 2016 roku zarządzanie aktywami funduszy inwestycyjnych Pioneer oraz usługa zarządzania portfelami instrumentów finansowych prowadzone są bezpośrednio w Pioneer Pekao TFI S.A. Wcześniej za zarządzanie odpowiedzialna była spółka Pioneer Pekao Investment Management S.A. będąca jedynym akcjonariuszem Towarzystwa.

Są powody do optymizmu

Dodano: 18.04.2014

Jeszcze niedawno liczyliśmy na 2,5% wzrostu PKB, dziś rynkowy konsensus mówi o co najmniej 3%. Polska gospodarka ma jeden z największych w Europie potencjałów wzrostu. Niski dług publiczny i deficyt budżetowy, niskie stopy procentowe oraz inflacja, zdrowy sektor bankowy i konkurencyjny rynek pracy sprzyjają napędzaniu inwestycji i konsumpcji – przekonuje Peter Bodis, wiceprezes Zarządu Pioneer Pekao Investment Management S.A.

Kryzys da się lubić

Dodano: 16.07.2013

Każdy kryzys to swoiste katharsis, z którego wychodzimy mocniejsi. Obecne pokolenie zapamięta na długo tę lekcję, a biznes wróci, przynajmniej na jakiś czas, do korzeni. Chciwość zawsze będzie immanentną cechą przedsiębiorczości, ale będzie równoważona przez większą odpowiedzialność – uważa Peter Bodis, wiceprezes Zarządu Pioneer Pekao Investment Management S.A., odpowiedzialny za Pion Zarządzania Aktywami.

Z umiarkowanym optymizmem w przyszłość

Dodano: 05.03.2013

Po pięciu latach niełatwych dla światowej gospodarki i rynków finansowych wszyscy wypatrują oznak poprawy. 2012 rok przyniósł istotną redukcję niepewności, a Peter Bodis, wiceprezes Pioneer Pekao Investment Management S.A., spodziewa się, że ten pozytywny trend się utrzyma.

Peter Bodis: Kryzys to szansa

Dodano: 08.12.2011

Kończy się najgorszy rok dla inwestorów od kryzysu rosyjskiego w 1998 roku – nie ma wątpliwości Peter Bodis, wiceprezes Pioneer Pekao Investment Management S.A., odpowiedzialny za inwestycje. I podkreśla: jest tylko jeden sposób na to, by uniezależnić się od zmienności koniunktury: systematycznie inwestować.

Nowy szef inwestycji w Pioneer Pekao

Dodano: 10.06.2011

8 czerwca 2011 r. Peter Bodis, dotychczas pracujący w Pioneer Investments w Wiedniu, został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu Pioneer Pekao Investment Management S.A. Nowy wiceprezes będzie odpowiedzialny za Pion Zarządzania Aktywami. Jego kandydatura została jednomyślnie zatwierdzona przez radę nadzorczą.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl