Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

OFE

Gospodarka silniejsza niż geopolityka

Dodano: 21.10.2014

Dobre prognozy dotyczące gospodarek najważniejszych krajów świata pozostają aktualne mimo negatywnego wydźwięku doniesień z areny geopolityki.

Życie po OFE

Dodano: 13.01.2014

Reforma systemu emerytalnego, raczej już przesądzona, nie budzi zachwytów większości ekspertów. Zgoda panuje tylko co do jednego pozytywnego efektu zmian: tocząca się dyskusja uzmysłowiła pracującym dziś Polakom, że muszą sami zadbać o godne życie po zakończeniu kariery zawodowej.

Jak odłożyć na emeryturę

Dodano: 02.05.2012

Obecnie system emerytalny składa się z trzech filarów, które łącznie powinny zapewnić nam godziwą emeryturę. Niestety nie mamy żadnego wpływu na to, co dzieje się ze środkami, które trafiają do pierwszego i drugiego filaru.

Emerytura – ważna sprawa

Dodano: 02.05.2012

Emerytura to jeden z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. Wiele mówi się m.in. o podwyższeniu wieku emerytalnego i obniżeniu wielkości składki przekazywanej do OFE. Jak te zmiany wpłyną na wysokość naszych przyszłych emerytur? W jaki sposób możemy zgromadzić dodatkowe środki na naszą emeryturę?

Polacy nie rozumieją zmian w OFE

słowa kluczowe: OFE, zmiany w OFE, sondaż
Dodano: 28.03.2011

67% Polaków uważa, że rząd nie wytłumaczył wystarczająco powodów ograniczenia poziomu składek przekazywanych do OFE.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl