Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

Moja Perspektywa

Najlepsza inwestycja w przyszłość dziecka

Dodano: 13.07.2016

Rządowy program „Rodzina 500 plus” jest szansą na to, by zwiększyć skłonność rodzin, które uzyskały dodatkowe świadczenia, do systematycznego, długoterminowego oszczędzania. Inwestując choć część otrzymanych środków – na przykład za pośrednictwem Programu Moja Perspektywa – już teraz możemy  się zatroszczyć o lepsze widoki na przyszłość dla naszych dzieci.

Inwestycja na lata

Dodano: 30.12.2013

W dojrzałych gospodarkach od lat bardzo popularne są produkty oparte na cyklu życia inwestora i często stanowią one główny składnik planów emerytalnych. W Polsce dopiero uczymy się myśleć i planować w tak odległym czasie. Rynek nowoczesnych rozwiązań wspierających długoterminowe oszczędzanie współtworzy Program Moja Perspektywa.

Optymalny portfel funduszy - przykłady

Dodano: 13.12.2011

Nie ma obiektywnie najlepszej strategii inwestycyjnej. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na… poznanie siebie. Świadomość swoich potrzeb i możliwości pozwala zbudować optymalny portfel funduszy.

Moja Perspektywa - nowy program inwestycyjny

Dodano: 29.03.2011

Program "Moja Perspektywa" jest nowym produktem oszczędnościowo-inwestycyjnym w ofercie Pioneer Pekao TFI. Jego innowacyjna konstrukcja ułatwia budowę kapitału na przyszłość.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl