Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika. Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Magazyn Uczestników funduszy Pekao

Krzysztof Lewandowski

To był dobry rok dla funduszy - wywiad z Krzysztofem Lewandowskim

Dodano: 30.12.2014

W mijającym roku Polacy coraz częściej i śmielej inwestowali w fundusze. To spowodowało, że w czerwcu 2014 roku wartość aktywów netto funduszy inwestycyjnych na polskim rynku przekroczyła po raz pierwszy w historii granicę 200 mld zł.

Zawsze jest czas na inwestycje

Dodano: 27.12.2013

Nasz bazowy scenariusz zakłada, że światowa gospodarka najgorsze ma już za sobą. Najbliższe kilka, kilkanaście miesięcy będzie powrotem do długo oczekiwanej normalności – uważa Krzysztof Lewandowski, prezes zarządu Pioneer Pekao TFI S.A.

Z duchem czasu - wywiad z Krzysztofem Lewandowskim

Dodano: 27.06.2012

Nowe produkty oraz wzmocnienie zespołu zarządzającego funduszami to nasza odpowiedź na zmieniające się potrzeby Klientów, którzy oczekują od nas efektywnych rozwiązań, jeszcze lepiej dopasowanych do aktualnej fazy cyklu koniunkturalnego i ich profilu inwestycji – tłumaczy Krzysztof Lewandowski, prezes Pioneer Pekao TFI S.A. i Pioneer Pekao Investment Management S.A.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
pekaotfiCOK@pekao-fs.com.pl